“Eğitim çocuğu sevmekle başlar”
Kemal Atatürk

Güvenlik

Kampüsümüz kör nokta kalmayacak şekilde toplam 23 adet HD kalitesinde kamerayla takip edilmektedir. Kameralardan elde edilen görüntüler sadece kayıt altına alınmayıp aynı zamanda güvenlik amirimiz ve okul müdürümüz tarafından 08:00 – 18:00 saatleri arasında canlı olarak 3 farklı ekrandan izlenmektedir.

Kapalı alanlarımızda yer alan bağımsız bölümlerimizin tamamı duman sensörleriyle donatılmış olup bu sensörler güvenlik merkezimizde akıllı yangın takip sistemi ile anlık olarak takip edilmektedir. Kampüsümüzde ayrıca 1 adet acil kaçış merdiveni de bulunmaktadır. 5 ayrı noktada ise yangın söndürme dolabı yer almaktadır.

Aydınlatma sistemimizin tamamı led aydınlatma olup, 1/4 oranında aydınlatma armatürümüzde acil kiti yer almaktadır. Bu nedenle acil durumlarda bina aydınlatması acil kitlerin içerisinde yer alan bataryalardan sağlanmakta, anlık dahi olsa karanlık oluşmamaktadır. Kampüsümüzün 5 ayrı noktasında elektrik kesme, 5 ayrı noktasında yangın ihbar butonu bulunmaktadır.

Okul kapılarımızın tamamı ahşap olup yavaş kapanma mekanizması var ve pencerelerimizde çocuk kilitleri bulunmaktadır. Okulumuzun atölyelerinde bulunan araç ve gereçler öğrencilerimizin güvenliğine göre tasarlanmıştır. Öğrenci dolaplarımızın tamamı duvara sabitlenmiş durumdadır.

Sitemizde bazı çerezler web site  ziyaret istatistikleri amaçlı anonim olarak işlenmektedir. Detaylı bilgi için KVKK metnini inceleyebilirsiniz.